Kniha návštěv

Datum 23.12.2013

Vložil Bernadette

Titulek Enricco Elegeant

Odpovědět

Dear All,

here you can find further information abou Enricco Elegant Tečkovaný přítel who is living in Vienna https://enricco-elegant.jimdo.com . I'm sorry that i can only provide you information in english / german . I hope alle the E-litter dogs are well !!

Regards

Bernadette & Enricco

Datum 14.05.2012

Vložil Michaela Ščepková

Titulek Najít sourozence

Odpovědět

Ahojky.
Jmenuji se Míša a mám od paní Janouchové posledního potomka Daffie Blade. Obracím se na Vás s prozbou o pomoc najít její sourozence. Našla jsem otce, tetu a jednu sestřenku a ráda bych našla její bratry a sestry. Prosím ozvěte se. Můžeme se dělit o radosti i starosti pejsků a udržet tak rodinu (i přes mnoho kilomentrů co nás dělí) pohramadě. Ozvěte se sem, klidně i na Facebook kde mne najdete pod Michaela Ščepková nebo na email Michaela.Scepkova@seznam.cz budu se těšit....

Datum 18.03.2012

Vložil Monika M

Titulek gratulace

Odpovědět

Gratulujeme sestřičce Elince k dnešním narozeninám, pozdravujeme maminku. U nás se dnes bude slavit 2x Airinka má dnes 2 roky. Budeme fotit, tak snad něco vyjde a fotky pošleme.
Edmond, Aireen, Monika a Tonda

Datum 10.02.2012

Vložil Katka a jejjí smečka

Titulek www.collie.wbs.cz

Odpovědět

Dobrý den chtěla jsem Vám jen napsat, že Vaše štěně Ejma je super. Každý den se sní pomazlím v práci když přijede naše veterinářka. Jsem zamilovaná do puntíků :-)

Datum 28.02.2012

Vložil janouchova

Titulek Re: www.collie.wbs.cz

Odpovědět

Dobrý den, to jsem ráda,že má takového obdivovatele,to oni rádi,mazlení,mazlení azase znova.

Datum 02.01.2012

Vložil Jana Smržová

Titulek PF 2012

Odpovědět

V novém roce 2012 hlavně hodně zdraví,štěstí a úspěchů přeje Jana a puntičky

Datum 20.12.2011

Vložil Uhlíci a puntíci - Dalseby

Titulek Elisha

Odpovědět

Máme obrovskou radost, že mladší sestřička uspěla na klubovce v Praze.
Držíme palce a těšíme se na setkání na dalších výstavách :o))

Datum 19.07.2011

Vložil Monika

Titulek Naše zlatíčko

Odpovědět

Zdravíme z Poličan do Teplic!
V neděli jsme s Edíkem absolvovali první cvičák, docela se mu to zamlouvalo, ale bylo nás tam hodně a tak druhou půlku byl už unavený a strávil ji v náručí. Nevážila jsem ho, ale stát s ním v náručí se už dlouho opravdu nedá. Jinak Airinka nám začala hárat a protože to Edmonda hodně zajímá tak musí být oddělení. Snášejí to oba dobře. Dnes se mnou Edík cestuje a jsme přes noc na hotelu, je úplně světovej a mladá ho prý doma stále hledá.
Doufám, že se dostaneme do dovolené do Teplic, dám vědět dopředu kdy pojedeme, snad to vyjde. Pozdravujte od nás puntíky Monika, Aireen a Edmond

Datum 25.05.2011

Vložil Uhlíci a puntíci

Titulek Návštěva u maminky a miminek

Odpovědět

Sobotní společně strávené odpoledne bylo moc príma,naše holky si to s mamčou a sourozenci užily. Fotky je možno shlédnout na:
https://daphnedebbie.rajce.idnes.cz/2011_05_21_Navsteva_u_maminky_a_sourozencu/ , nebo přes odkaz na našich stránkách www.dalseby.cz.
Děkujeme.

Datum 17.05.2011

Vložil Uhlíci a puntíci

Titulek Bráškové a sestřičky

Odpovědět

Posíláme moc pozdravů bráškům a sestřičkám. Jste překrásní. Už se těšíme, až si vás vyberou noví páničci a začneme se konečně potkávat na výstavách.
Daphne, Debbie a Uhlářovi
www.dalseby.cz